/ Ogłoszenie / Zakończenie roku – 31 grudnia 2020

Zakończenie roku – 31 grudnia 2020

W ręku twoim są losy moje. Ps 31,16a

  1. W związku z ujawnieniem wśród pracowników naszej parafii zachorowania na COVID-19 informujemy, iż kancelaria parafialna będzie nieczynna do 08.01.2021 roku. W sprawach nagłych, takich jak Komunia święta u chorego lub pogrzeb, prosimy o kontakt telefoniczny z kancelarią, bądź z księdzem proboszczem. Numery telefonu są dostępne w informatorze parafialnym oraz na stronie internetowej parafii.
  2. W Nowy Rok 1 stycznia odprawione zostaną nabożeństwa:

– w Kościele Jezusowym w Cieszynie i we wszystkich kościołach filialnych oprócz kaplicy w Krasnej o godz. 10:00

W czasie wszystkich nabożeństw w Nowy Rok prosimy o złożenie ofiary przeznaczonej na Fundusz Socjalny naszego Kościoła. Ofiara ta będzie zbierana przy wyjściu z kościoła.

  1. W najbliższą niedzielę 3 stycznia serdecznie zapraszamy na nabożeństwa o godz. 8.00 i 10.00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie. W związku z zaistniałą w parafii sytuacją epidemiczną, nabożeństwa w filiałach zostają w tę niedzielę odwołane.

  2. W Święto Epifanii, 6 stycznia, podobnie jak przed rokiem serdecznie zapraszamy na uroczysty Wieczór Dziewięciu Czytań i Kolęd, który rozpocznie się o godz. 17.00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie. Jak wszystkie nabożeństwa z Kościoła Jezusowego będzie on transmitowany na naszym kanale YouTube.

  3. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać styczniowy informator parafialny.