/ Ogłoszenie / Pamiątka Umarłych 1 listopada 2020

Pamiątka Umarłych 1 listopada 2020

Hasło tygodnia: Naucz nas liczyć dni nasze, abyśmy posiedli mądre serce! Ps 90,12

1. Serdecznie dziękujemy za kolektę i ofiarę złożoną w czasie ostatniego niedzielnego nabożeństwa.

– Cieszynie w wysokości:

633,06 zł

– Bażanowicach wysokości:

…………….. zł

– Gumnach w wysokości:

…………….. zł

– Hażlachu w wysokości:

169,50 zł

– Krasnej w wysokości:

…………….. zł

– Marklowicach w wysokości:

42,00 zł

– Ogrodzonej w wysokości:

…………….. zł

– Puńcowie w wysokości:

146,00 zł

– Zamarskach w wysokości:

100,00 zł

  1. W najbliższą niedzielę 8 listopada odprawione zostaną nabożeństwa:

– o godz. 8.00 i 10.00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie

– o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Marklowicach i Ogrodzonej.

– o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

  1. Wszystkich, którzy z racji wieku, czy stanu zdrowia obawiają się brania udziału w nabożeństwach w kościołach zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwach z Kościoła Jezusowego za pośrednictwem internetu na kanale naszej parafii w serwisie Youtube.

  2. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie, które dzisiaj o godz. 15.50 nada TVP3 z kościoła Opatrzności Bożej w Zgierzu.

  3. W związku z wprowadzonymi przez władze państwowe obostrzeniami i zaleceniami Biskupa Kościoła, Rada Parafialna podjęła decyzję o zawieszeniu wszystkich spotkań parafialnych, do pierwszej niedzieli Adwentu tj. 29.11.2020 roku. Rada Parafialna podjęła również decyzję, iż w tym okresie wszystkie nabożeństwa w naszej parafii będą nabożeństwami Słowa Bożego.

  4. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników parafii prosimy o ograniczenie wizyt w kancelarii parafialnej do niezbędnego minimum. Pragniemy również przypomnieć iż większość spraw można załatwić telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zachęcamy do dokonywania wszelkich płatności na rachunek bankowy parafii. Od listopada kancelaria parafialna w środy będzie nieczynna. Przyjmowane będą tylko zgłoszenia pogrzebów.

  5. CME zachęca do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę” Bliższe informacje w kancelarii parafialnej.

  6. Prenumeratorów Zwiastuna prosimy o opłatę prenumeraty na kolejny rok.

  7. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać listopadowy numer Wieści Wyższobramskich.

  8. Pragniemy zakończyć akcję diakonijną „Kromka chleba dla bliźniego”. Skarbonki można złożyć w kościołach podczas najbliższych nabożeństw. Za każdy złożony dar serdecznie dziękujemy.

  9. Jak zawsze w czasie nabożeństw w pierwszą niedzielę miesiąca będziemy prosili o złożenie ofiary na cele utrzymanie naszych cmentarzy. Ofiarę można złożyć również na konto naszej parafii. Za każdy złożony dar składamy serdeczne „Bóg zapłać”