/ Ogłoszenie / 7 NIEDZIELA PO ŚWIĘCIE TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 26 LIPCA 2020

7 NIEDZIELA PO ŚWIĘCIE TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 26 LIPCA 2020

Tak więc już nie jesteście obcymi i przychodniami, lecz współobywatelami świętych i domownikami Boga.  Ef 2,19

  1. Serdecznie dziękujemy za kolektę złożoną w czasie nabożeństw w ubiegłą niedzielę. Jednocześnie serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na konto bankowe naszej parafii.
  2. W najbliższą niedzielę 2 sierpnia odprawione zostaną nabożeństwa:

– w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 10.00 nabożeństwo główne oraz o godz. 19.00 nabożeństwo wieczorne z Sakramentem Ołtarza.

– o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Marklowicach i Ogrodzonej

– o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

W przyszłą niedzielę prosić będziemy o złożenie ofiary przy ołtarzu przeznaczonej na cele parafialne, za którą z góry serdecznie dziękujemy

  1. Jeszcze dziś o 15.45 zapraszamy do obejrzenia w TVP3 retransmisji nabożeństwa z Kościoła Pokoju w Świdnicy.
  2. Także dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejny z cyklu Koncertów Wyższobramskich w Kościele Jezusowym w Cieszynie. Wystąpią Bartłomiej Barwinek na organach oraz Andrzej Sikora na trąbce. Koncert rozpocznie się o 19.00, jednak ze względu na wymogi sanitarne prosimy o nieco wcześniejsze przybycie. Przy wyjściu z koncertu prosić będziemy o złożenie ofiary przeznaczonej na remont Kościoła Jezusowego.
  3. Polskie Towarzystwo Ewangelickie zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 15.00 w Sali parafialnej przy Placu Kościelnym 6. Prelegentem będzie Stefan Król, a tematem będzie „Setna rocznica Rady Ambasadorów o podziale Śląska Cieszyńskiego”.
  4. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w przygotowaniu Kościoła Jezusowego do niedzielnego nabożeństwa. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się do sprzątania ławek zapraszamy w sobotę o godzinie 9:00. Prosimy o zabranie ze sobą ścierek.