/ Ogłoszenie / 4 niedziela po WIELKANOCY – 2 maja 2021

4 niedziela po WIELKANOCY – 2 maja 2021

Śpiewajcie Panu pieśń nową, bo cuda uczynił. PS 98,1

 1. Serdecznie dziękujemy za kolektę złożoną w czasie ostatniego niedzielnego nabożeństwa.
– Cieszynie w wysokości: 1 145,15 zł
– Bażanowicach wysokości: 185,00 zł
– Gumnach w wysokości: ……………
– Hażlachu w wysokości: 272,00 zł
– Krasnej w wysokości: ……………
– Marklowicach w wysokości: ……………
– Ogrodzonej w wysokości: ……………
– Puńcowie w wysokości: 358,00 zł
– Zamarskach w wysokości: 140,00 zł

Dziękujemy również za wszystkie ofiary złożone na konto bankowe.

 1. W przyszłą niedzielę 9 maja odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

– w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 8.00 nabożeństwo poranne połączone ze spow i Kom. św. oraz nabożeństwo główne o godz. 10.00

Ponadto:

– o godz. 8.30 w Bażanowicach, Hażlachu, Marklowicach i Ogrodzonej.

W Marklowicach ze spow i Kom. św.

– o godz. 10.00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

W Zamarskach ze spow i Kom. św.

 1. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie, które dzisiaj o godz. 15.50 nada TVP3 z Kościoła w Dźwierzutach na Mazurach.
 2. Zapraszamy młodzież na obóz organizowany przez nasza parafię, który odbędzie się w dniach od 19 do 26 lipca w miejscowości Stary Borek nad morzem. Koszt obozu to tylko 800 zł. Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 100 zł oraz kartą zgłoszeniową (do pobrania na stronie internetowej i fb) w kancelarii parafialnej. Pierwszeństwo mają osoby z naszej parafii.
 3. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Sycowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-15 lat do udziału w koloniach językowo-tanecznych w Ostrowie nad Bałtykiem w terminie: 19-29.07.2021r.
 4. Ewangelicki Dom Opieki “Emaus” w Dzięgielowie poszukuje  do pracy pielęgniarkę na pełny etat albo 1/2 etatu czy też inny wymiar czasowy (do ustalenia). Osoby zainteresowane zapraszamy na rozmowę z Panią Dyrektor od poniedziałku – piątku w godz. 8.00 – 14.00 lub telefonicznie.
 5. Fundacja Św. Elżbiety w Cieszynie założona przez Siostry Elżbietanki ogłasza nabór seniorów z miasta Cieszyna w wieku 60+ do uczestnictwa w Dziennym Domu Opieki TABOR. Szczegóły na plakacie lub na stronie internetowej.
 6. Jak co roku w kancelarii parafialnej oraz u prezbiterów wystawione są listy na Bratnia Pomoc im. G. Adolfa. Wpłat można dokonywać również na konto bankowe naszej parafii z dopiskiem BPGA. Serdecznie zachęcamy do wpłat na ten cel.
 7. Trwają prace remontowe w kościele. Osoby chętne do pomocy w sprzątaniu kościoła zapraszamy w czwartek od godz. 16.00
 8. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać majowy numer Wieści Wyższobramskich.
 9. Dziś prosimy o złożenie ofiary przeznaczonej na cele naszej parafii. Za każdy złożony dar składamy serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać”