/ Ogłoszenie / 3 Niedziela Po Wielkanocy – Jubilate – 3 maja 2020

3 Niedziela Po Wielkanocy – Jubilate – 3 maja 2020

Jeśli ktoś jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem, stare przeminęło, oto wszystko stało się nowe. 2 Kor 5,17

Serdecznie witamy  internautów i pozdrawiamy. W szczególny sposób witamy wszystkich, którzy oglądają nas za pośrednictwem portalu onet.pl i dziękujemy za to, że możemy docierać za pośrednictwem onetu.

Ogłoszenia:

  1. Zapraszam na transmisję nabożeństwa w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
  2. Zapraszamy do oglądania codziennych rozważań biblijnych na naszym kanale Youtube. Zachęcamy również do śledzenia wiadomości na naszej parafialnej stronie internetowej www.cieszyn.luteranie.pl oraz naszego profilu na Facebooku.
  3. Zapraszamy do tego, by włączyć się do modlitwy o powstrzymanie i zakończenie epidemii koronawirusa w Polsce, w Europie i na całym świecie. Każdego dnia o godz. 20.00 brzmią dzwony Kościoła Jezusowego i wszystkich naszych kościołów filialnych, by zaprosić nas do modlitwy. Zachęcamy do tego, byście o tej porze w oknie swojego domu postawili zapaloną świecę.
  4. Chrześcijańska Telewizja Internetowa zaprasza dzieci i rodziców na szkółki niedzielne. W programie lekcja biblijna i prace plastyczne. Zapraszamy LINK.
  5. Zachęcamy do przeczytania najnowszego MAJOWEGO numeru wieści Wyższobramskich. Pismo jest dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej naszej parafii oraz na stoliku przed wejściem do kancelarii parafialnej.
  6. Przypominamy, iż nasza kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania, a w sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny.
  7. W ostatnim czasie zmuszeni jesteśmy ograniczyć nasze bezpośrednie kontakty duszpasterskie. Nasi duszpasterze są dostępni telefonicznie, a numery telefonów można znaleźć na stronie internetowej parafii, a także w naszym czasopiśmie Wieści Wyższobramskie.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję Diecezji Cieszyńskiej, Diakonii Diecezji Cieszyńskiej i naszej Parafii na rzecz zakupu maseczek dla pracowników Szpitala Śląskiego w Cieszynie. W minionym tygodniu została zakupiona pierwsza partia przyłbic ochronnych. Akcja trwa nadal, a ofiary można przekazywać na specjalne konto. Szczegóły na plakacie na naszej stronie internetowej. LINK
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszystkie ofiary składane na konto bankowe naszej parafii. Dziękujemy za wpłaty kolekt. W górnym menu naszej strony internetowej znajduje się zakładka Darowizny, a po jej kliknięciu poprzez system szybkich przelewów, zadeklarowana kwota zostanie przelana bezpośrednio na nasz rachunek bankowy. W treści, która jest już częściowo wypełniona można dopisać cel szczegółowy np. „kolekta z niedzieli”, czy „transmisje”.
  10. Trwa zbiórka ofiar na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. Odezwa zarządu znajduje się na stronie www.luteranie.pl. Wpłat można dokonywać na nasze konto bankowe z dopiskiem „Ofiara na BPGA”. Serdecznie dziękujemy.