/ Ogłoszenie / 3 niedziela po WIELKANOCY – 25 kwietnia 2021

3 niedziela po WIELKANOCY – 25 kwietnia 2021

Jeśli ktoś jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem, stare przeminęło, oto wszystko stało się nowe. 2 Kor 5,17

  1. Serdecznie dziękujemy za kolektę złożoną w ubiegłą niedzielę, która wyniosła 1 714,31 zł dziękujemy również za wszystkie ofiary złożone na konto bankowe.

  2. W przyszłą niedzielę 2 maja odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

– w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych.

W niedzielę 2 maja o godz. 10.00 szczególnie zapraszamy tegorocznych maturzystów, w czasie tego nabożeństwa chcemy modlić się o powodzenie dla nich i udzielić im szczególnego błogosławieństwa.

Ponadto:

– o godz. 8.30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Marklowicach i Ogrodzonej.

– o godz. 10.00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

W przyszłą niedzielę na wszystkich nabożeństwach prosimy o złożenie ofiary przeznaczonej na cele naszej parafii.

  1. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie, które dzisiaj o godz. 15.50 nada TVP3 z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Rawie Mazowieckiej.

  2. Zapraszamy młodzież na obóz organizowany przez nasza parafię, który odbędzie się w dniach od 19 do 26 lipca w miejscowości Stary Borek nad morzem. Do końca kwietnia obowiązuje niższa cena wynosząca 750 zł. Po tym terminie będziemy zbierać od zgłaszających się 800 zł. Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 100 zł oraz kartą zgłoszeniową (do pobrania na stronie internetowej i fb) w kancelarii parafialnej. Pierwszeństwo mają osoby z naszej parafii.

  3. Jak co roku w kancelarii parafialnej oraz u prezbiterów wystawione są listy na Bratnia Pomoc im. G. Adolfa. Wpłat można dokonywać również na konto bankowe naszej parafii z dopiskiem BPGA. Serdecznie zachęcamy do wpłat na ten cel.

  4. Trwa okres rozliczeń naszych podatków z urzędami skarbowymi. Jak co roku prosimy Was o przekazywanie waszego 1% podatku na rzecz ewangelickich organizacji pożytku publicznego są wśród nich Centrum Misji i Ewangelizacji oraz Towarzystwo Ewangelickie w Cieszynie. Istnieje również możliwość przekazania 1% na rzecz naszej parafii za pośrednictwem Diakonii Polskiej. Sumę 1% należy wówczas przekazać na Diakonię Polską, a w rubryce informacje szczegółowe wpisać: Na działalność diakonijną Parafii w Cieszynie. Szczegółowych informacji udziela nasza kancelaria parafialna, znajdują się one również na ulotkach.

  5. Trwają prace remontowe w kościele. Osoby chętne do pomocy w sprzątaniu kościoła zapraszamy w czwartek od godz. 16.00