/ Ogłoszenie / 3 NIEDZIELA PO ŚWIĘCIE TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 28 CZERWCA 2020

3 NIEDZIELA PO ŚWIĘCIE TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 28 CZERWCA 2020

Przyszedł bowiem Syn człowieczy, aby szukać i zbawić, to co zginęło. Łk 19,10

 1. Na ostatnich nabożeństwach w:
–  Cieszynie zebrano kolektę w wysokości: 907,00zł
–  Bażanowicach zebrano kolektę wysokości: 190,00 zł
–  Gumnach zebrano kolektę w wysokości: 105,00 zł
–  Hażlachu zebrano kolektę w wysokości: 312,00 zł
–  Krasnej zebrano kolektę w wysokości: .………… zł
–  Marklowicach zebrano kolektę w wysokości: 102,00 zł
–  Ogrodzonej zebrano kolektę w wysokości: .………… zł (Skoczów)
–  Puńcowie zebrano kolektę w wysokości: 235,50 zł
–  Zamarskach zebrano kolektę i ofiarę  w wysokości: 1006,50 zł

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszystkie ofiary składane na konto bankowe naszej parafii.

 1. W najbliższą niedzielę 5 lipca odprawione zostaną najbliższe nabożeństwa:

– w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 10.00

oraz o godz. 19.00 połączone ze spow. i Kom. św.

Ponadto:

– o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej,  Marklowicach i Ogrodzonej.

– o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

Na wszystkich nabożeństwach w przyszłą niedzielę prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii

 1. Jeszcze dziś w TVP3 o godz. 15.45 można obejrzeć nabożeństwo kościoła w Olszynie.
 2. Zapraszamy wszystkich do wspólnego studium Listu Jakuba. W każdą środę o godz. 17.00 na parafialnym kanale YouTube zamieszczamy filmik z omówieniem kolejnej części listu. Wszystkich zainteresowanych wspólną dyskusją, pytaniami i dzieleniem się swoimi przemyśleniami zapraszamy w poniedziałkowy wieczór o godz. 20.00 na wideokonferencję na platformie ZOOM. By uczestniczyć w spotkaniu trzeba mieć zainstalowaną aplikację zoom w komputerze, lub telefonie. Link do wideokonferencji znajduje się na naszej stronie internetowej oraz naszym profilu na Facebooku.
 3. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 2 lipca o godz. 15.00 w Sali na parafii. Prelegentem będzie ks. Marek Londzin z Dzięgielowa.
 4. Już dziś serdecznie zapraszamy do kościoła Jezusowego na kolejny cykl koncertów Wyższobramskich. Pierwszy koncert odbędzie się w niedzielę 12 lipca o godzinie 19:00. Wystąpi Jakub Garbacz. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na remont kościoła.
 5. Zapraszamy na spotkanie młodzieży dojrzałej w sobotę 4 lipca. W razie pogody o 16:00 przy grillu, lub o 18:00 w sali w przypadku deszczu.
 6. Po 70 latach organizowania Tygodnia Ewangelizacyjnego wchodzimy w nową rzeczywistość. Program 71. TED zrealizowany zostanie tylko w formie transmisji online. Już dziś zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Tydzień Ewangelizacyjny odbędzie się w dniach od 5-12 lipca. Szczegółowy plan znajduje się na stronach internetowych i plakatach.
 7. Zachęcamy do rozpoczęcia studiów teologicznych na ChAT w Warszawie oraz do podjęcia nauki w szkołach Towarzystwa ewangelickiego. Szczegóły na stronie internetowej.
 8. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagają na w przygotowaniu Kościoła do niedzielnego nabożeństwa oraz zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy przy sprzątaniu ławek w kościele Jezusowym w Cieszynie w sobotę o godzinie 9:00. Prosimy o zabranie ze sobą ścierek.
 9. Prenumeratorów Zwiastuna prosimy o opłatę prenumeraty na 2 półrocze. Wpłat można dokonywać również na konto bankowe parafii.