/ Ogłoszenie / 2 Niedziela Po Wielkanocy – 26 kwietnia 2020

2 Niedziela Po Wielkanocy – 26 kwietnia 2020

Ja jestem dobry Pasterz. Owce moje głosu mego słuchają i Ja je znam, a one idą za mną. I Ja daję im żywot wieczny. J 10,11a.27-28-a.

Serdecznie witamy  internautów i pozdrawiamy. W szczególny sposób witamy wszystkich, którzy oglądają nas za pośrednictwem portalu onet.pl i dziękujemy za to, że możemy docierać za pośrednictwem onetu.

Ogłoszenia:

 1. Zapraszam na transmisję nabożeństwa w przyszłą niedzielę o godz. 10.00. LINK
 2. Zapraszamy do oglądania codziennych rozważań biblijnych na naszym kanale Youtube. Zachęcamy również do śledzenia wiadomości na naszej parafialnej stronie internetowej www.cieszyn.luteranie.pl oraz naszego profilu na Facebooku.
 3. Zapraszamy do tego, by włączyć się do modlitwy o powstrzymanie i zakończenie epidemii koronawirusa w Polsce, w Europie i na całym świecie. Każdego dnia o godz. 20.00 brzmią dzwony Kościoła Jezusowego i wszystkich naszych kościołów filialnych, by zaprosić nas do modlitwy. Zachęcamy do tego, byście o tej porze w oknie swojego domu postawili zapaloną świecę.
 4. Chrześcijańska Telewizja Internetowa zaprasza dzieci i rodziców na szkółki niedzielne. W programie lekcja biblijna i prace plastyczne. Zapraszamy LINK.
 5. Zachęcamy do przeczytania najnowszego numeru wieści Wyższobramskich. Pismo jest dostępne wyłącznie w wersji elektronicznej na stronie internetowej naszej parafii. LINK
 6. Przypominamy, iż nasza kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania, a w sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny.
 7. W ostatnim czasie zmuszeni jesteśmy ograniczyć nasze bezpośrednie kontakty duszpasterskie. Nasi duszpasterze są dostępni telefonicznie, a numery telefonów można znaleźć na stronie internetowej parafii, a także w naszym czasopiśmie Wieści Wyższobramskie.
 8. Centrum Misji i Ewangelizacji uruchomiło specjalną linię pomocy duszpasterskiej. Szczegóły na stronie internetowej cme.org.pl. LINK
 9. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję Diecezji Cieszyńskiej, Diakonii Diecezji Cieszyńskiej i naszej Parafii na rzecz zakupu maseczek dla pracowników Szpitala Śląskiego w Cieszynie. W minionym tygodniu została zakupiona pierwsza partia przyłbic ochronnych. Akcja trwa nadal, a ofiary można przekazywać na specjalne konto. Szczegóły na plakacie na naszej stronie internetowej. LINK
 10. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszystkie ofiary składane na konto bankowe naszej parafii. Dziękujemy za wpłaty kolekt. W górnym menu naszej strony internetowej znajduje się zakładka Darowizny, a po jej kliknięciu poprzez system szybkich przelewów, zadeklarowana kwota zostanie przelana bezpośrednio na nasz rachunek bankowy. W treści, która jest już częściowo wypełniona można dopisać cel szczegółowy np. „kolekta z niedzieli”, czy „transmisje”.
 11. Rozpoczyna się zbiórka ofiar na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. Odezwa zarządu znajduje się na stronie www.luteranie.pl. Wpłat można dokonywać na nasze konto bankowe z dopiskiem „Ofiara na BPGA”. Serdecznie dziękujemy.