/ Ogłoszenie / 2 niedziela po WIELKANOCY – 18 kwietnia 2021

2 niedziela po WIELKANOCY – 18 kwietnia 2021

Ja jestem dobry Pasterz owoce moje głosu mojego słuchaj a i Ja je znam, a one idą za mną. I Ja daję im żywot wieczny. J 10,11a.27-28a

  1. Serdecznie dziękujemy za kolektę złożoną w ubiegłą niedzielę, która wyniosła 818,87 zł dziękujemy również za wszystkie ofiary złożone na konto bankowe.

  2. W przyszłą niedzielę 25 kwietnia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

– w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 8:00 nabożeństwo poranne oraz nabożeństwo główne o godz. 10:00 połączone ze spow i Kom. św.

Ponadto:

– o godz. 8.30 w Bażanowicach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach. Nabożeństwo w Zamarskach połączone będzie ze spow. Kom św.

– o godz. 10.00 w Gumnach, Hażlachu i Puńcowie. W Hażlachu i Puńcowie ze spow i Kom. św.

  1. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie, które dzisiaj o godz. 15.50 nada TVP3 z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Łęgutach na Mazurach.

  2. Zapraszamy młodzież na obóz organizowany przez nasza parafię, który odbędzie się w dniach od 19 do 26 lipca w miejscowości Stary Borek nad morzem. Do końca kwietnia obowiązuje niższa cena wynosząca 750 zł. Po tym terminie będziemy zbierać od zgłaszających się 800 zł. Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 100 zł oraz kartą zgłoszeniową (do pobrania na stronie internetowej i fb) w kancelarii parafialnej. Pierwszeństwo mają osoby z naszej parafii.

  3. Jak co roku w kancelarii parafialnej oraz u prezbiterów wystawione są listy na Bratnia Pomoc im. G. Adolfa. Wpłat można dokonywać również na konto bankowe naszej parafii z dopiskiem BPGA. Serdecznie zachęcamy do wpłat na ten cel.

  4. Trwają prace remontowe w kościele. Osoby chętne do pomocy w sprzątaniu kościoła zapraszamy w czwartek od godz. 16.00