/ Ogłoszenie / 2 niedziela po Epifanii – 17 stycznia 2021

2 niedziela po Epifanii – 17 stycznia 2021

Z Jego pełni myśmy wszyscy wzięli, i to łaska za łaskę. J 1,16

 1. Serdecznie dziękujemy za kolektę i ofiarę złożoną w czasie ostatniego niedzielnego nabożeństwa.

  – Cieszynie w wysokości:

  2424,13 zł

  – Bażanowicach wysokości:

  223,00 zł

  – Gumnach w wysokości:

  …………….. zł

  – Hażlachu w wysokości:

  328,00 zł

  – Krasnej w wysokości:

  …………….. zł

  – Marklowicach w wysokości:

  161,20 zł

  – Ogrodzonej w wysokości:

  …………….. zł

  – Puńcowie w wysokości:

  184,00 zł

  – Zamarskach w wysokości:

  174,00 zł

 2. W najbliższą niedzielę 24 stycznia serdecznie zapraszamy na nabożeństwa:

– w Kościele Jezusowym w Cieszynie nabożeństwo poranne o godz. 8.00 i nabożeństwo główne o godz. 10.00 połączone ze spow i Kom św.

Ponadto:

– o godz. 8:30 w Bażanowicach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

– w Ogrodzonej połączone ze spow i Kom. św

– o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu i Puńcowie.

– w Hażlachu i Puńcowie połączone ze spow i Kom. św.

 1. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie, które dzisiaj o godz. 15.50 nada TVP3 z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Cisownicy.

 2. Członków Rady Parafialnej informujemy, że kolejne posiedzenie Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek 19 stycznia o godz. 17.00 na platformie Zoom.

 3. Wraz z nowym rokiem rozpoczął się okres rozliczeń naszych podatków z urzędami skarbowymi. Jak co roku prosimy Was o przekazywanie waszego 1% podatku na rzecz ewangelickich organizacji pożytku publicznego są wśród nich Centrum Misji i Ewangelizacji oraz Towarzystwo Ewangelickie w Cieszynie. Istnieje również możliwość przekazania 1% na rzecz naszej parafii za pośrednictwem Diakonii Polskiej. Sumę 1% należy wówczas przekazać na Diakonię Polską, a w rubryce informacje szczegółowe wpisać: Na działalność diakonijną Parafii w Cieszynie. Szczegółowych informacji udziela nasza kancelaria parafialna, znajdują się one również na ulotkach. Dziękujemy wszystkim tym, którzy w ubiegłym roku przekazali nam 1%. Udało nam się zebrać 8400zł

 4. Wszystkim uczniom przypominamy i zachęcamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej „Sola Scriptura”, który odbędzie się w dniu 23 stycznia na stronie www.konkurssolascriptura.pl. Bliższe informacje można otrzymać w kancelarii parafialnej oraz u katechetów.

 5. Przy wyjściu z kościoła prosimy o złożenie ofiary przeznaczonej na cele naszej parafii. Za każdy złożony dar składamy serdeczne „Bóg zapłać”