/ Ogłoszenie / 11 NIEDZIELA PO ŚWIĘCIE TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 23 SIERPNIA 2020

11 NIEDZIELA PO ŚWIĘCIE TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 23 SIERPNIA 2020

Hasło tygodnia: Bóg pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. 1 P 5,5b

 1. Serdecznie dziękujemy za kolektę złożoną w czasie nabożeństw w ubiegłą niedzielę.
–  Cieszynie zebrano kolektę w wysokości: 1 946,88 zł
–  Bażanowicach zebrano kolektę wysokości: 586,00 zł
–  Gumnach zebrano kolektę w wysokości: 95,00 zł
–  Hażlachu zebrano kolektę w wysokości: 438,00 zł
–  Krasnej zebrano kolektę i ofiarę w wysokości: …………. zł
–  Marklowicach zebrano kolektę w wysokości: 141,00 zł
–  Ogrodzonej zebrano kolektę w wysokości: 101,00 zł
–  Puńcowie zebrano kolektę w wysokości: …………  zł
–  Zamarskach zebrano kolektę w wysokości: …………  zł
 1. Jeszcze dziś zapraszamy do Kościoła Jezusowego na kolejny koncert z cyklu Koncerty Wyższobramskie, który rozpocznie się o 19.00 Wystąpi Tomasz Orlow na organach.
 2. W najbliższą niedzielę 30 sierpnia odprawione zostaną nabożeństwa:
 • w Kościele Jezusowym w Cieszynie o 10.00 nabożeństwo główne w czasie którego do modlitwy dołączymy wszystkich, uczniów i nauczycieli w związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Bezpośrednio po nabożeństwie odbędzie się spotkanie organizacyjne rodziców konfirmantów (tych, którzy konfirmowani będą w niedzielę 13 września).

Zapraszamy również na nabożeństwo wieczorne  o 19:00 połączone z Sakramentem Ołtarza

Ponadto:

 • o godz. 8:30 w Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.
 • o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu i Puńcowie

Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na kolejną Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła w Bażanowicach. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00, a poprzedzona będzie Porankiem Pieśni o godz. 8.30. Słowem Bożym służył będzie ks. Piotr Janik z Wieszcząt-Kowali.

 1. Dzisiaj o 15.45 zapraszamy do obejrzenia w TVP3 retransmisji nabożeństwa z Karpacza.
 2. Zapraszamy na Spotkanie PTE w czwartek o godzinie 15:00. Temat „Setna Rocznica Bitwy Warszawskiej ” przedstawi Stefan Król.
 3. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z całej parafii na pożegnanie wakacji, które odbędzie się w sobotę 29 sierpnia w godz. 9.30- 12.30 w Cieszynie przy pl. Kościelnym. W programie wspólny śpiew, lekcja biblijna, poczęstunek oraz dobra zabawa.
 4. Dom Opieki Emaus w Dzięgielowie zatrudni panie w charakterze opiekunki osób starszych. Szczegóły w Domu Opieki w Dzięgielowie.
 5. Uczniów informujemy, że podręczniki do lekcji religii na kolejny rok szkolny można zakupić w kancelarii parafialnej od wtorku 1 września do piątku 4 września. Z uwagi na sytuację epidemiczna sprzedaż odbywać będzie się w wyznaczonym czasie w sali naprzeciw kancelarii z zachowaniem obowiązujących przepisów epidemicznych.
 6. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w przygotowaniu Kościoła Jezusowego do niedzielnego nabożeństwa. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się do sprzątania ławek zapraszamy w sobotę o godzinie 9:00. Prosimy o zabranie ze sobą ścierek.