/ Ogłoszenie / 1 ŚWIĘTO ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 4 kwietnia 2021

1 ŚWIĘTO ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 4 kwietnia 2021

Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki wieków i mam klucze śmierci i piekła. Obj 1,18

  1. W drugim dniu Świąt Wielkanocnych 5 kwietnia odprawione zostaną nabożeństwa o godz. 8.00 i o godz. 10.00.
  2. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwach nadawanych przez telewizję. Dziś o godz. 15.50 nada TVP3 z Kościoła Pokoju w Świdnicy.

  3. Przypominamy, że w tym czasie nie odbywają się nabożeństwa w kościołach filialnych. Zachęcamy również wszystkich do uczestniczenia w nabożeństwach z Kościoła Jezusowego transmitowanych na naszym kanale Youtube.
  4. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać kwietniowe Wieści Wyższobramskie.

  5. Zapraszamy młodzież na obóz organizowany przez nasza parafię, który odbędzie się w dniach od 19 do 26 lipca w miejscowości Stary Borek nad morzem. Do końca kwietnia obowiązuje niższa cena wynosząca 750 zł. Po tym terminie będziemy zbierać od zgłaszających się 800 zł. Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 100 zł oraz kartą zgłoszeniową (do pobrania na stronie internetowej i fb) w kancelarii parafialnej. Pierwszeństwo mają osoby z naszej parafii.

  6. Młodzieży polecamy także casting do zespołu młodzieżowego, który odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 11:00 w sali konfirmacyjnej. Zajęcia będą odbywały się regularnie zarówno dla instrumentalistów, jak również dla wokalistów. Uczestnictwo w projekcie będzie dofinansowywane, natomiast będzie wiązało się z wpłatą własną uczestnika. Szczegółowe informacje na facebooku oraz stronie internetowej parafii. Casting odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym.

  7. Jak co roku w kancelarii parafialnej oraz u prezbiterów wystawione są listy na Bratnia Pomoc im. G. Adolfa. Wpłat można dokonywać również na konto bankowe naszej parafii z dopiskiem BPGA. Serdecznie zachęcamy do wpłat na ten cel.

  8. Przy wyjściu z kościoła prosimy o złożenie ofiary przeznaczonej na cele naszej parafii. Za każdy złożony dar składamy serdeczny „Bóg zapłać”