/ Ogłoszenie / 1 niedziela po Wielkanocy – 11 kwietnia 2021

1 niedziela po Wielkanocy – 11 kwietnia 2021

Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził mas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

  1. Serdecznie dziękujemy za kolektę i ofiarę złożoną w czasie od Wielkiego Czwartku do poniedziałku wielkanocnego w wysokości 8481,15 oraz za wszystkie ofiary złożone na konto bankowe.

  2. W przyszłą niedzielę 18 kwietnia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

– w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 8:00 nabożeństwo poranne oraz nabożeństwo główne o godz. 10:00. Spow i kom. św. o godz. 9.00.

  1. W związku z sytuacją epidemiczną Rada Parafialna naszej parafii podjęła decyzję o zawieszeniu nabożeństw w kościołach filialnych do niedzieli 18 kwietnia włącznie.
  2. Serdecznie zapraszamy na wielkanocny koncert online już w najbliższą niedzielę w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 17.00. Wykonawcami koncertu będzie Wyższobramski Chór Kameralny pod dyr. Piotra Sikory, a na organach zagra Wojciech Wantulok. Koncert dostępny będzie na naszym kanale YT.

  3. Zapraszamy młodzież na obóz organizowany przez nasza parafię, który odbędzie się w dniach od 19 do 26 lipca w miejscowości Stary Borek nad morzem. Do końca kwietnia obowiązuje niższa cena wynosząca 750 zł. Po tym terminie będziemy zbierać od zgłaszających się 800 zł. Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 100 zł oraz kartą zgłoszeniową (do pobrania na stronie internetowej i fb) w kancelarii parafialnej. Pierwszeństwo mają osoby z naszej parafii.

  4. Jak co roku w kancelarii parafialnej oraz u prezbiterów wystawione są listy na Bratnia Pomoc im. G. Adolfa. Wpłat można dokonywać również na konto bankowe naszej parafii z dopiskiem BPGA. Serdecznie zachęcamy do wpłat na ten cel.