/ Ogłoszenie / 1 DZIEŃ ŚWIĄT ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31 MAJA 2020

1 DZIEŃ ŚWIĄT ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31 MAJA 2020

Nie dzięki mocy ani dzięki sile, lecz dzięki mojemu duchowi to się stanie – mówi Pan Zastępów. Za 4,6

  1. Jutro w drugim dniu Świąt Zesłania Ducha Świętego odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

– w Kościele Jezusowym w Cieszynie oraz w Bażanowicach, Hażlachu i Zamarskach. Wszystkie rozpoczną się o godz. 17.00.

  1. W najbliższą niedzielę 7 czerwca odprawione zostaną najbliższe nabożeństwa:

– w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 10.00

Ponadto:

– o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Marklowicach i Ogrodzonej.

o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

Na wszystkich nabożeństwach w przyszłą niedzielę prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii.

  1. Zapraszamy wszystkich do wspólnego studium Listu do Filipian. W każdą środę o godz. 17.00 na parafialnym kanale YouTube zamieszczamy filmik z omówieniem kolejnej części listu. Wszystkich zainteresowanych wspólną dyskusją, pytaniami i dzieleniem się swoimi przemyśleniami zapraszamy w poniedziałkowy wieczór o godz. 20.00 na wideokonferencję na platformie ZOOM. By uczestniczyć w spotkaniu trzeba mieć zainstalowaną aplikację zoom w komputerze, lub telefonie. Link do wideokonferencji znajduje się na naszej stronie internetowej oraz naszym profilu na Facebooku.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszystkie ofiary składane na konto bankowe naszej parafii. Dziękujemy za wpłaty kolekt. W górnym menu naszej strony internetowej znajduje się zakładka Złóż datek, a po jej kliknięciu poprzez system szybkich przelewów, zadeklarowana kwota zostanie przelana bezpośrednio na nasz rachunek bankowy. W treści, która jest już częściowo wypełniona można dopisać cel szczegółowy np. „kolekta z niedzieli”, czy „transmisje”.
  3. Trwa zbiórka ofiar na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. Odezwa zarządu znajduje się na stronie www.luteranie.pl. Wpłat można dokonywać w kancelarii parafialnej lub na nasze konto bankowe z dopiskiem „Ofiara na BPGA”. Serdecznie dziękujemy.
  4. Prosimy o przekazywanie ofiar na rzecz uchodźców z bliskiego wschodu w Aleppo i na wyspie Lesbos. Ofiary można składać na konto parafii.
  5. Przy wyjściu z Kościoła można otrzymać czerwcowy numer Wieści Wyższobramskich, który dostępny jest również w intrenecie.
  6. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy przy sprzątaniu ławek w kościele Jezusowym w Cieszynie w sobotę o godzinie 9:00. Prosimy o zabranie ze sobą ścierek.